פיתוח אתר מכירתי, היא השקעה לכל דבר. על בעל העסק לבחון את מידת השקעתו אל מול האפשרויות הרווחיות אשר ניתן להפיק מכך.
בעלי עסקים רבים, מחליטים על פיתוח אתר מכירתי מבלי לתת לכך את המחשבה הראויה, אלא רק מתוך רצון להיות חלק מהטרנד הזה ששותף את העולם. אבל האמת היא, שלא לכל עסק ולא בכל תחום, הבחירה בפיתוח אתר מכירתי היא הבחירה הנכונה.
אז כיצד תדעו אתם, בעלי העסקים, האם פיתוח של חנות מכירות אינטרנטית, הוא הצעד הנכון עבורכם ועבור העסק שלכם
אז ראשית כל, הבדיקה הראשונה היא, מהו המוצר שלכם. מה העסק שלכם מספק? האם הלקוח שלכם באופן אינטואיטיבי ייגש לאינטרנט ויחפש את המוצר שלכם? האם קהל היעד שלכם יחפש אתכם ברחבי הרשת?
לעתים, המוצר שלכם הוא מצוין, אבל זירת הרכישה שלו היא מחוץ למסך המחשב. במקרים כאלו פיתוח של אתר מכירתי לא בטוח שיצדיק זאת. לעתים קהל היעד שלכם הוא לא כזה אשר יגלוש ברחבי הרשת ויחפש לרכוש מוצר, כמו למשל אוכלוסייה מבוגרת. אם המוצר שלכם, כן פונה לקהל אשר רוכש וגולש ברחבי הרשת, וכן ניתן למוכרו בזירה הווירטואלית, הרי שעשיתם את הצעד הראשון. כעת אתם יודעים שהרעיון הוא ממשי, האפשרויות הופכות לכמעט בלתי מוגבלות, וכעת תוכלו לעבור לשלב הבא.

שלב האפיון

אתם כבעלי עסקים, מכירים מן הסתן את השלב הזה. חשוב לציין, מספר משפטים אשר נשלחים דרך האימייל, בין על ידיכם ובין ע"י מפתח האתר, אינן נחשבים לאפיון. אפיון זהו פירוט יסודי ומעמיק של כל שלב ושלב בחנות שלכם. החל משלב העיצוב, טירגוט של קהל יעד, פונקציונאליות, חווית רכישה, תהליך רכישה נגיש ונוח, הכל חייב להיות מנותח ומפורק לגורמים. השקעה בשלב האפיון, תחסוך לכם בעתיד זמן רב והרבה כסף.

אז איך עושים זאת?

פשוט מאוד. יחד, נעבור שלב שלב, על כל דרישה וכל צורך, נבין אותו לעומק ונציב בפניכם את האפשרויות. ככל שהדברים יהיו פרוסים למולכם וברורים, כך תדעו שהדרך להצלחה תהיה קצרה יותר.

פיתוח מהיסוד או וורדפרס?

שאלת המליון דולר, או יותר נכון שאלה של מליון דולר. ראשית, פיתוח מהיסוד כרוך בעלויות גבוהות. לקוח שכך רצונו, יידרש לעבודה מאומצת יותר של אפיון, חשיבה לטווח ארוך, ומכונות לעלויות. פיתוח בוורדפרס, מאפשר אלטרנטיבה פחות יקרה, אך לא פחות טובה, ואולי אף יותר. פלטפורמת וורדפרס מאפשרת שילוב של אינספור פונקציות ותוספים אשר יהפכו את חווית הרכישה למענגת. המערכת מסתנכרנת עם מערכות הסליקה הטובות והבטוחות ביותר, ומערכת הניהול, תאפשר לכם לנהל את כל החנות בצורה פשוטה ומעניינת.

אנו בבימרק נפתח עבורך אתר מסחר אלקטרוני מתקדם כמו שתמיד חלמת. הנה כמה מהפונקציות שיהיו כלולים בפיתוח החנות שלך:

  • עיצוב E-commerce ייחודי
  • אחסון החנות על שרת VPS
  • נתוני אינטגרציה מלאים
  • תמיכה רספונסיבית למובייל
  • מערכת ניהול מתקדמת ונוחה
  • פילטרים ופונקציות חיפוש
  • מערכות סליקה פשוטות לתפעול ומאובטחות
  • תמיכה בחנויות מרובות מוצרים
  • צ'אט מתקדם לתמיכת לקוחות

יאללה דברו איתנו